Енергомашспецсталь виготовила обладнання для Дністровської ГАЕС

1487

ПАТ «Енергомашспецсталь» завершило виконання контракту з ДП «Завод Електроважмаш» та відвантажило на адресу замовника останню партію заготовок.

Згідно з підписаним у червні 2017 року договору, Енергомашспецсталь зобов’язалася поставити харківському заводу «Електроважмаш» 248,59 тонн заготовок. У лютому підприємством було виготовлено і відвантажено останню партію виробів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В поставку увійшли дві втулки загальною вагою 104,930 тонн. Готові деталі будуть встановлені на генераторі однієї із турбін Дністровської ГАЕС.

  • Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» – єдине підприємство України з розробки та випуску потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

    Дністровська ГАЕС – будується гідроакумулююча електростанція на р. Дністер в Чернівецькій області України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.