Енергомашспецсталь виготовила для українських підприємств 170 тонн валків

1317
Фото: Енергомашспецсталь

У вересні ПАТ «Енергомашспецсталь» відвантажило українським компаніям 170 тонн валкової продукції.

Відповідно до діючих контрактів, Енергомашспецсталь виконала виробництво і відвантаження опорних і робочих валків для смугових станів гарячої і холодної прокатки. Валки виробництва ЕМСС вирушили на українські заводи ПАТ «Запоріжсталь», Маріупольський металургійний комбінат і ПАТ «Євраз-ДМЗ». Всі підприємства є постійними замовниками валковой продукції ЕМСС. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

ПАТ «Запоріжсталь» – український металургійний комбінат у Запоріжжі, входить до групи Метінвест. Комбінат виробляє сталевий гарячекатаний рулон і лист, холоднокатаний лист і рулон з вуглецевих, низьколегованих сталей, гнутий профіль, а також сталеву стрічку і чорну жерсть.

  • Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча є стратегічним партнером ЕМСС і щорічно замовляє у підприємства опорні і робочі валки. Основною продукцією комбінату є плоский прокат з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення.

    ПАТ «Євраз – ДМЗ» є одним з провідних виробників чавуну, сталі і прокату. Основними класами продукції, що випускається є швелер, куточок, профілі для вугільної та автомобільної промисловості, рейки кранові, рудничні, контактні, профілі для футерування млинів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.