Енергомашспецсталь поставить велику партію продукції для ArcelorMittal Республіки Казахстан

1694

ПАТ «Енергомашспецсталь» виграло тендер на виготовлення і поставку тисячі чотиреста п’ятьдесят сім т продукції ArcelorMittal Temirtau (Республіка Казахстан).

Серед усієї кількості підприємств, які подавали заявку на участь в тендері, Енергомашспецсталь здобула перемогу, опинившись єдиною, хто зміг надати найкращі умови для поставки обладнання. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Згідно з угодою, яка була підписана в лютому 2018 року, ЕМСС виготовить для AM Temirtau велику партію валків для стану гарячої прокатки “1700”, а також станів холодної прокатки «1400» і «1700». У ПАТ «ЕМСС» продукція пройде повний цикл виробництва. За умовами тендеру, готові вироби повинні бути поставлені замовнику до кінця вересня 2018 року.

  • Також для даного підприємства ПАТ «ЕМСС» виготовить близько 200 тонн шлаковозних чаш, які будуть відвантажені в Республіку Казахстан у другому кварталі 2018 року. Загальна вага всіх поставок за вищевказаною контрактом складе – 1457,39 тонн.

    Відзначимо, що АТ «АрселорМіттал Теміртау» є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектора Республіки Казахстан і постійним замовником валковой продукції ПАТ «ЕМСС». Партнерські відносини ЕМСС з ArcelorMittal тривають з 2010 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.