Енергомашспецсталь отримала замовлення на виготовлення валків для французьких комбінатів ArcelorMittal

1702

У ПАТ «Енергомашспецсталь» надійшов новий замовлення ArcelorMittal на поставку чотирьох опорних валків для станів гарячої прокатки.

Об’єктами поставки стали два французьких сталеливарних комбінату – AM Atlantique et Lorraine Seremange HSM і ArcelorMittal Lorraine-Florange CSM. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Перші два валка загальною вагою 63,2 тонн будуть відвантажені замовникові в II кварталі 2019 року. Поставка ще двох валків масою 64,5 тонн запланована на III квартал 2019 року. Всі валки поставляються замовникам з механічною обробкою.

  • ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу. Компанії належить цілий ряд підприємств з видобутку залізної руди, вугілля, а також металургійних підприємств. Співпраця ПАТ «ЕМСС» з ArcelorMittal триває з 2011 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.