Дніпровський металургійний комбінат відновлює виробництво

2633
Дніпровський металургійний комбінат

На Дніпровському металургійному комбінаті (Кам’янське, Дніпровська область) почалися роботи з відновлення виробництва. Завантаження першої печі планується на 21 липня. Також плануєтсья запуск конвертерного та прокатного цехів.

Виробництво на Дніпровському металургійному комбінаті (скорочено ДМК) було зупинено ще у березні цього року. Підприємство мало суттєві проблеми із заборогованістю перед трудовим колективом по заробітній платі та браком оборотних коштів. Минулого тижня на ДМК повністю відновили подачу газопостачання і електрики. Для цього 13 липня на підприємство прибули співробітники “Міськгазу”. Після цього на підприємстві почали розігрівати повітронагрівачі доменних цехів..

“Також планується запуск компресора азоту, включення в роботу додаткових компресорів кисню і повітря для підвищення тиску в мережах”, – про це заявив головний енергетик підприємства – Валентин Судак.

Підприємство Дніпровський металургійний комбінат входить до групи “Індустріальний союз Донбассу”. Відомо, що з початку липня підприємство очолив екс-топ-менеджер групи “Метінвест” Олександр Подкоритов.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.