Азовський судноремонтний завод виготовить короби для запорізьких ферросплавщиків

1539

За 120 днів, згідно з контрактом, за кресленнями замовника на АСРЗ має бути виготовлено і випробувано 24 металургійних короба об’ємом 3,7 кубометра і один – об’ємом 4 кубометри.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ці вироби, з розряду металургійної посуду, кожне вагою більше двох тонн призначені для перевезення і транспортування матеріалів для виробництва феросплавів.
Значно випереджаючи контрактні терміни, перші сім одиниць, в тому числі і єдиний четирехкубовий короб замовленої партії, вже відправлені на автоплатформі в Запоріжжі.

  • У міру готовності, будуть відправлені і інші. В даний момент на виробничих ділянках департаменту машинобудування АСРЗ в різному ступені готовності всі 18 виробів замовлення.

    Цікаво, що настільки ж велике замовлення – партія в 31 короб об’ємом 2 кубометра судоремонтники підготували для «ЗЗФ» в серпні 2015 року. Зростаюче число постійних клієнтів АСРЗ дають право стверджувати, що продукція азовських кораблів володіє хорошими характеристиками і має прийнятну вартість.

    Також для запорізьких ферросплавщиков, розпочато виготовлення ще двох позицій виробів: шість грейферів об’ємом 2,2 кубометра і п’ять металургійних розливних ковшів обсягом три кубометри.

    Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов’язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради та при партнерській підтримці підприємств групи Метінвест.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.