ArcelorMittal Кривий Ріг провів реконструкцію агломераційної машини

2042
Фото: buhanovskiy.com.ua

Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” приступив до гарячих випробувань агломераційної машини №5 після її реконструкції.

Згідно з повідомленням капітальні інвестиції за цим проектом лише в минулому році склали більше 25 млн дол. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

Як повідомляється, при реконструкції агломашини №5 газоочистка мокрого типу була замінена на суху з використанням більш сучасного та ефективного електрофільтру, що дозволить підтримувати нормативи щодо викидів пилу на рівні менше 50 мг/куб. м.

 • Також були повністю замінені основні елементи агломашини – газовий колектор, спекательні візки, встановлено новий запальний горн і реконструйований лінійний охолоджувач, введений новий тип ексгаустера, що дозволить знизити простої машини. Крім того, відремонтовано будівлі і споруди другого аглоцеха.

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.