“ArcelorMittal Кривий Ріг” направило більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 конвертерного цеху

2326

Криворізький гірничо-металургійний комбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” направив більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 в конвертерному цеху, повідомляється в прес-релізі підприємства в четвер.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому уточнюється, що до цього подібні роботи були виконані на конвертерах №№ 5, 6, де повністю замінені газовідвідних тракти і газоочистки, функція яких – відведення, охолодження і очищення конвертерних газів. Проект здійснено в рамках реконструкції конвертерного цеху з заміною газоочисних установок, що є однією з ключових складових масштабної інвестиційної програми ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

Також зазначається, що виконання даного інвестпроекту дасть можливість підприємству скоротити валові викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

 • В ході реконструкції на конвертері №4 впроваджена нова система газоотводящих трактів і газоочисток, замінений газоотводящий тракт від місця виходу газів з горловини конвертера, модернізований кесон з газоходів. Також встановлено новий двоступеневий баштовий скруббер, замінені газоходи від газоочистки до димососним відділення, встановлено нові димососи, працює факельна стійка для допалення З, проведені інші роботи.

  В даний час конвертери №№ 5, 6 працюють в штатному режимі, а конвертер №4 введений в дослідно-промислову експлуатацію. Ми очікуємо підвищення надійності агрегату і скорочення часу циклу плавки, що дозволить підвищити продуктивність конвертера. Корпус оснащений датчиками, завдяки яким можна точно визначити місця зносу футеровки і вчасно її відновити, – пояснює начальник конвертерного цеху” ArcelorMittal Кривий Ріг “Олег Бельгер, якого цитує прес-служба.

  Конвертерний цех “ArcelorMittal Кривий Ріг” працює в складі шести конвертерів. В рамках першого етапу проекту реконструкції, в 2012-2017 рр., Роботи проводилися на конвертерах №№4, 5, 6. Другий етап впровадження інвестпроекту передбачає реконструкцію конвертерів №№1, 2, 3 в 2017-2020 рр. Разом зі зниженням викидів забруднюючих речовин в атмосферу масштабна реконструкція конвертерного цеху і установок очистки газу за всіма конвертерами дозволить підприємству зменшити споживання води і електроенергії, що призведе до зниження собівартості продукції і підвищення конкурентоспроможності ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.