АМКР в квітні почне ремонт сталеплавильного агрегату в мартенівському цеху

2081

Металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» веде підготовку до ремонту двохванного сталеплавильного агрегату мартенівського цеху, повідомляє корпоративне видання підприємства.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

На даний момент в мартенівському цеху експлуатується тільки двохванний сталеплавильний агрегат №6. Зупинка і виведення з експлуатації агрегатів цеху почалися ще з 1993 року, в 2011 році зупинена мартенівська піч №4. З огляду на продовження термінів експлуатації ДСПА №6 до 2020 р та з метою мінімізації неорганізованих викидів прийнято рішення перевести агрегат на прямоточний режим роботи, – зазначає видання.

Всі роботи планується виконати протягом двох наступних планових ремонтів, для чого підприємством додатково виділено близько 15 млн. Грн.

Проект на ДСПА №6 буде здійснено в два етапи. Перший етап буде проведено в квітні. Другий етап ремонту планується провести у вересні. З жовтня по грудень буде виконана відпрацювання режимів роботи, – підкреслюється в повідомленні.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.