Агломераційна машина №11 ПАТ «Дніпровський меткомбінат» – оновлюється

1982

Роботи ведуться не тільки безпосередньо на агломашин. Значні їх обсяги – особливо в підготовчій частині – здійснюються на промислових майданчиках ремонтно-сервісного центру, де активними темпами проводиться зварювання, підготовка до монтажу нового обладнання.

В ремонті машини беруть участь понад 15 підрядних організацій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ДМКД.

– Серед підрядників можна особливо відзначити нову, але дуже сильну компанію «Індустріальні технології України», – повідомив прес-центру начальник агломераційного цеху Євген Парфьонов. – Також в ремонті беруть участь наші старі надійні партнери, ТОВ «УкрДомнаСтрой» – перевірені і вмілі монтажники. На даний момент всі роботи, включаючи терміни їх виконання, йдуть чітко відповідно до встановленого графіка. Після завершення ремонту агломашину запустять в роботу, через певний термін – близько місяця – будуть перевірені всі показники технологічного процесу, і якщо вони будуть відповідати очікуванням, подібний ремонт проведуть на всіх агломераційних машинах.

 • Головні цілі ремонту – технологічні та екологічні. Тобто, крім суттєвого збільшення обсягів виробництва агломерату, основний акцент робиться на безпечне для довкілля виробництво. Ключовий в цьому плані стане, по-перше, модернізація батарейного циклону (обсяг його буде збільшено відповідно до розробками проектно-конструкторського відділу ДМК). В циклоні встановлять додаткові, більш потужні, що відводять труби, що підвищить його ефективність. По-друге, буде здійснено великий обсяг робіт в зоні укриття машини, а також – модернізацій її хвостовій частині і зони охолодження. Все це дозволить практично звести до нуля викид в атмосферу із зони охолодження не тільки пилу, але і технологічних газів.

  Зрозуміло, активну участь в роботах на капремонті агломашини №11 приймають, крім підрядників, і працівники ПАТ «ДМК». Це, в першу чергу, майстер аглоцеха Віталій Кунавін. Вагомий внесок у ремонт вносить і колектив працівників ремонтно-сервісного центру комбінату, зокрема, керівники бригад механіків Сергій Винник та електриків – Олександр Бочка, які курирують більшу частину робіт. Завдяки досвіду цих людей і їх надійних підлеглих, ремонтний процес протікає на дуже високому рівні. Майстерність механіків Владислава Микитюка та Володимира Орешко допомагає істотно економити час при вирішенні виробничих завдань поточного капремонту.

  Після його завершення АМ-11 належить стати оновленим агрегатом. Машина буде не просто відповідати заданим високим параметрам щодо випуску агломерату, а й істотно знизяться викиди технологічних газів в атмосферу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.