“Укртелеком” збудував майже 3 тис км нової оптики

1771

Більше третини – 670 км магістральних і 400 км розподільних ліній – прокладено в 6 найбільших містах України, де оператор проводить технічну модернізацію мережі

У 2016 році в рамках проекту технічної модернізації мережі і розширення покриття широкосмугового доступу в інтернет Укртелеком побудував 2 800 км нових оптичних ліній, передає UBR.

Більше третини – 670 км магістральних і 400 км розподільних ліній – прокладено в 6 найбільших містах України, де оператор проводить технічну модернізацію мережі.

 • Ще більше 1 700 км побудованих оптичних ліній дозволили Укртелекому в минулому році розширити географію покриття широкосмугового доступу в інтернет на 170 населених пунктів по всій території України.

  На початок 2017 року протяжність всіх оптичних ліній компанії становить 45 500 км. Однак в березні протяжність використовуваних ліній скоротилася на 870 км в зв’язку з захопленням обладнання компанії на неконтрольованої території Донецької області.

  Відповідно до річного фінансового звіту, в 2016 році Укртелеком інвестував 1 млрд грн в розвиток технічної інфраструктури, з яких 509 млн грн були спрямовані на модернізацію мережі.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.