Український стартап SoftCube привернув інвестиції від інвесткомпанії Chernovetskyi Investment Group

2029

Український ecommerce-стартап SoftCube – портфельна компанія фонду Олексія Вітченко Digital Future – привернула новий раунд інвестицій, на цей раз від інвесткомпанії Chernovetskyi Investment Group (CIG).

Суму угоди сторони не розкривають, відомо лише, що це шестизначна сума, а оцінка компанії склала кілька мільйонів доларів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Softсube – це аналітичний ecommerce-сервіс, що обробляє різнорідні дані про покупців з метою задовольнити їхні запити. Сервіс допомагає покупцям визначитися з вибором, а ритейлеру – збільшити продажі в середньому на 7-12%, стверджують розробники. Для аналізу Softcube використовує великі дані: про товари і купівельну історію, на основі чого формує рекомендації для онлайн-покупців, які подаються в блоках «З цим товаром часто купують», «Люди, які цікавилися цим товаром, також цікавилися» і т.д .

 • Серед клієнтів на сьогодні такі компанії, як Yves Rocher, «Алло», «Фокстрот», leBoutique, Studio Moderna (бренди TopShop, Dormeo). Softcube працює з магазинами в 11 країнах світу, обробляє понад 500 ГБ даних за день.

  Тільки в Україні Softcube знає, що шукають в магазинах більше 15 млн користувачів в місяць, але дані кожного клієнта розділені і використовуються тільки для його маркетингових кампаній, – розповідають в компанії.

  Офіс Softcube знаходиться в Дніпрі. Залучені кошти планують витратити на продажі і маркетинг, а також вихід на європейський ринок.

  При цьому проект залишається українським. Це принципова позиція для нас як для інвесторів, – зазначає керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group (CIG) Володимир Кривко.

  Ми спостерігали за багатьма подібними сервісами-конкурентами, в тому числі в Європі. На прийняття рішення значно вплинув Олег Лісів – CEO проекту, або як він сам себе називає Chief Executive Optimist. Він молодий, талановитий, креативний, амбіційний, відкритий до діалогу і нових ідей. Ми віримо в талант Олега, в цей унікальний український проект. Упевнений, що в найближчі кілька років Softcube стане одним з найбільш і успішних проектів не тільки вітчизняного, але і зарубіжного ринку e-commerce, – підкреслив Кривко.

  За словами Олега Лесова, компанія вибирала інвестора, який не просто зможе фінансово підтримати компанію, але і реально допомогти в її розвитку.

  Хороші інвестори дивляться на проект з боку і задають складні питання, які допомагають« виходити за рамки »і побачити ширшу картину, – додав співзасновник проекту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.