Українські розробники створили блокчейн-бота

3232

Бот Blockchain Event від Hubbot сповіщає про будь-які події індустрії блокчейну

Бот Blockchain Event є не просто агрегатором подій, але й джерелом корисної інформації. Щоб почати роботу з ботом, користувачу необхідно завантажити версію для відповідної платформи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

 • Команди опрацьовані у вигляді зручних кнопок з логічною структурою. На початку роботи з ботом є головне меню з розділами:

  Основна функція бота – пошук заходів, пов’язаних з блокчейн-теїнологіями та криптовалютами. При цьому бот надає докладний опис заходів з датами, вартістю і місцем проведення. Придбати квиток можна натиснувши на кнопку «Купити квиток».

  Крім заходів, користувачі можуть придбати, або протестуват різні типи “майнерів”.  Зараз також доступна повна покрокова інструкція по створенню холодного біткоін-гаманця з загальними рекомендаціями щодо дотримання конфіденційності інформації та безпеки зберігання криптовалюта.

  Такий бот буде корисний як і новачкам в питаннях блокчейна, які можуть знайти і відвідати захід і дізнатися як отримувати вигоду від використання блокчейн-технології, так і добре обізнаним в цій тематиці людям, які зможуть знаходити корисні контакти на самітах і купувати нову техніку для майнінгу.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.