Українська соцмережа Ukrainians розробила власний додаток для Android

3087

Відтепер мобільний додаток Ukrainians можна завантажити у Play Market для планшетів та смартфонів. У планах команди розробників – випуск додатку і для платформи iOS. Про це повідомила співзасновниця Ukrainians Олександра Струмчинська.

Стартап Ukrainians розпочав свою роботу у червні 2017 з метою створення соціальної мережі для користувачів, які почали відмовлятися від “Вконтакті”. Для того щоб не використовувати піратський контент, засновники проекту планують домовлятись про інтеграцію сервісів, задля прослуховування, поширювання і завантаження улюбленої музики.

Функція реєстрації можлива через перенесення основних персональних даних з Facebook та «ВКонтакті», або ж за допомогою підтвердження нового профілю через електронну скриньку. Співзасновниця також зазначила, що мережа планує використання модераторів, задля протидії поширення неприйнятного контенту.

- РЕКЛАМА -
  • У планах керівництва проекту залучити 5 мільйонів зареєстрованих користувачів до кінця року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.