Українська мережа AIR увійшла в топ-3 в глобальному рейтингу YouTube-мереж

3089

Українська мультиканальна медіамережа AIR досягла позначки в 100 млрд переглядів і посіла третє місце в топ-250 провідних YouTube-мереж світу за даними socialblade

На першому місці рейтингу Vevo, на другому BroadbandTV. AIR – єдина медіамережа з України в даному рейтингу. Компанія обігнала таких гравців на ринку, як Fullscreen Network, Studio71, Yoola.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.

Нам є чим пишатися, адже в Україні з кожним днем ​​ростуть і успішно розвиваються компанії, які створюють конкурентний продукт та контент, здатний завоювати симпатію глядачів по всьому світу, – коментують в компанії.

За оцінками socialblade, мережа нараховує більше 34 000 учасників (партнерів), серед яких чимало популярних YouTube-блогерів і каналів: Miss Katy і Mister Max, «Ігроманія», TheViktoryShow, «Чіткий Паца», Алена Веном, Room Factory, пародисти ND Production , новинний канал Espreso.TV, музично-розважальний канал JackBelozerov і багато інших.

  •  


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here