Українська компанія продемонструвала нові гаджети для охоронних систем

2474
 • Українська охоронна компанія Ajax Systems показала нові пристрої та сервіси

  Компанія Ajax Systems, яка виробляє програмне забезпечення та гаджети для охорони та безпеки, показала нові продукти. Це 7 пристроїв, рішень та ПЗ для корпоративних клієнтів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  Продукт Ajax Hub Plus це центральна панель для контролю роботи всіх датчиків Ajax. Він підтримує до 25 призначених для користувача груп, 99 користувачів та 150 пристроїв. Пристрій обладнаний Wi-Fi, Ethernet, двома слотами для SIM-карт з підтримкою 2G і 3G.

  Ajax Socket це розумна розетка з віддаленим контролем та підсвіткою, яка показує рівень споживання енергії. Пристрій має систему для захисту від перегріву та стрибків напруги.

  Ajax Button це багатофункціональна кнопка для швидкого доступу. Може використовуватся, як для виклику групи швидкого реагування, так і для допомоги хворим і людям похилого віку. Також можна задати кастомниє настройки управління системами Ajax за коротким і довгим натискання.

  Ajax MotionProtect Outdoor це перший пристрій для захисту прибудинкової території. Датчик реагує на рухи, але ігнорує тварин, птахів, листя. Датчик здатний протистояти зловмисникам які не зможуть непомітно обмежити його огляд.

  Ajax MotionProtect Curtain – датчик для створення інфрачервоних бар’єрів, які захищають територію від проникнення. Curtain розпізнає людей на відстані 8-10 метрів, ігноруючи перешкоди.

  Ajax ReX – пристрій для розширення зони покриття радіозв’язку Jeweller.

  Ajax MotionCam це датчик-камера, що фіксує проникнення при виявленні руху в будь-яких умовах освітленості. Для передачі зображення в Ajax розробили новий протокол радіозв’язку Wings. Завдяки йому швидкість спрацьовування MotionCam скоротилася до 150 мс.

  Крім того компанія представила  оновлену операційну систему Hub OS Malevich 2.7 та програму Ajax PRO Desktop для обслуговування систем Ajax.