Українець потрапив до 30-ти найкращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

1669
 • 29-річний Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle потрапив до цьогорічного рейтингу Forbes 30 Under 30

  Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів – співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії. Серед переможців рейтингу – співробітники Google Deep Mind, IBM та інших найвідоміших компаній.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Forbes

  Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro … Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більш 75 млн заантажень і титул« Додаток року »у PDF Expert на Mac від Apple … , – так укладачі рейтингу обґрунтовують свій вибір.

  В рейтингу юристів і політиків ще один представник нашої країни – 30 under 30 Law & Policy. Це – 28-річна Юлія Тичковський (Кочерган), співзасновниця Відкритого університету Майдану.

  Нагадаємо, що у попередньому році в список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech потрапив Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.