У Київському Метрополітені з’явиться 3G/4G Інтернет

2022
Метро / КМДА

Українські мобільні оператори вирішили спільно знайти нового підрядника для будівництва 3G / 4G-мережі в київському метро

Українські мобільні оператори майже домовилися знайти нового підрядника для будівництва 3G / 4G-мережі в київському метро, ​​яку зможуть спільно використовувати всі учасники угоди. Відповідний тендер може відбутися вже в першому кварталі 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на LIGA.net

Будівництво загальної інфраструктури для всіх українських операторів є найбільш розумним і економічно обгрунтованим варіантом розвитку 3G / 4G-мережі в київському метро. Будувати і обслуговувати її буде єдиний підрядник, що надає свої послуги операторам “під ключ”. Передбачається, що мережі для стандартів 3G і 4G будуть будуватися і працювати одночасно, користувачі зможуть самостійно вибрати відповідну для себе мережу. При цьому 4G буде використовуватися тільки для передачі даних, а 3G – для передачі даних і голосового зв’язку.

 • Загальна вартість проекту за різними оцінками складає близько 270-300 млн грн, при цьому оператори домовилися поділити витрати на впровадження рівномірно, тобто кожному з великої трійки доведеться заплатити близько 100 млн грн.

  З’явитися 3G / 4G в київському метро може вже через рік після проведення тендера, тобто в кінці 2018 року, або на початку 2019 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.