Швейцарці купили велику українську IT-компанію IntroPro

1664

Один з найбільших розробників програмного забезпечення Luxoft придбав українську IT-компанію IntroPro, яка розробляє програмне забезпечення для клієнтів в сфері телекому і медіа. Про це йдеться в повідомленні Luxoft. Передає Дело.

Фінансові подробиці угоди не розкриваються. Як говориться в повідомленні, угода дозволить поглибити компетенції Luxoft і розширити пропозиції для бездротових, кабельних і супутникових провайдерів.

Компанія IntroPro має офіси в Києві, Лос-Анджелесі та Нью-Джерсі. Вона генерує більше 90% свого доходу від сектора телекомунікацій і медіа, обслуговуючи кілька клієнтів, які базуються в Північній Америці.

 • Luxoft займається розробкою програмного забезпечення і експортом ІТ-послуг, в якій працює більше 10 000 чоловік. Luxoft був заснований в 2000 році.

  Компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з програмним забезпеченням для різних платформ і технологій. Компанія має 27 офісів в 15 локаціях у всьому світі з центрами розробки в Центральній і Східній Європі, а також Північній Америці та Азії.

  Обидві компанії входять в рейтинг ТОП-25 найбільших IT-компаній України. Luxoft знаходиться на третьому місці – в Україні на неї працює понад 3,7 тис. Фахівців. Офіси компанії знаходяться в Києві, Дніпрі та Одесі. IntroPro займає 22-е місце – в компанії працюють понад 500 фахівців.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.