“Київстар” запустив додаток для фермерів

1729
 • Мобільний оператор України “Київстар” за підтримки Мінагрополітики став розробником мобільного додатку для малих сільських господарств

  Бізнес-додаток “m-Agri” покликаний забезпечити фермерам легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій, необхідних в їх повсякденній діяльності. Додаток також допоможе відкрити для невеликих фермерів нові ринки для збуту своєї продукції та надати їм можливості для подальшого зростання.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

  Додаток мыстить сім основних розділів, серед яких: новини; ринкові ціни; прогноз погоди; фінанси; база знань; Smart-помічник; повідомлення.

  Розробники платформи обіцяють, що функціонал в подальшому буде доповнений затребуваними фінансовими сервісами,  майданчиком для торгівлі тощо.

  Співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку, – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета

  Користуватися m-Agri зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для абонентів Київстар передбачено користування додатком без додаткової тарифікації.