Київський кінотеатр “Братислава” перетворять на центр інновацій

1894

«Київський IT-кластер» спільно з КМДА розробили проект «Інноваційного Центру розвитку підприємництва» з робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами. Облаштувати Центр планують у будівлі кінотеатру «Братислава»

Міська адміністрація виступає правовим гарантом і контролюватиме виконання всіх прописаних договором умов. Після ревіталізації кінотеатр функціонуватиме, а власне будівля залишиться у комунальній власності міста. Відкритий у ньому Центр планують використовувати для популяризації підприємницької культури із залученням молоді для розвитку власних проектів місцевого та міжнародного рівнів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi.

Загальна площа приміщень «Братислави» становить 3,44 тис м², із яких під кінотеатр залишать 620 м². На площі, що залишилася, планується створити соціальний коворкінг, де 10% місць безкоштовно віддадуть талановитій молоді Києва – під місця для роботи стартапів, креативний простір, конференц-зали та навчальні аудиторії.

- РЕКЛАМА -
  • Кінотеатр “Братислава” розташований біля Оболонської набережної та побудований близько 40 років тому. Зараз будівля знаходиться у поганому стані. Бюджет проекту попередньо оцінюють у $700 тис.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here