Київський екс-поліцейський запустив Telegram-бота з підказками, що робити при ДТП

2197
 • Олександр Харченко працював IT-юристом, якийсь час прослужив патрульним поліцейським, зараз вивчає програмування.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

  Днями він підготував і запустив Telegram-бота «БамперБот». Цей чат-бот пропонує зорієнтуватися на місці тим, кому не пощастило потрапити в ДТП. Залежно від ситуації, в якій опинився водій, бот допоможе скласти європротокол, підкаже, як спілкуватися з поліцією і що робити для отримання страховки.

  За його словами, ідея створення подібного бота прийшла під час служби в патрульної поліції: Олександр часто стикався з тим, що в разі дорожнього аварії люди губляться і не знають, що робити. Підказки «БамперБота» повинні допомогти впоратися в такому положенні або ж заздалегідь дізнатися, що потрібно робити в такому випадку.

  Ми разом з Андрієм Хорсевим сповідуємо таку ідеологію, щоб користувач, навіть проклацав відповіді бота в спокої, сидячи з чаєм у компа, був більшою мірою готовий до реальної ситуації. Це взагалі одна з ідей подібних ботів – дати віртуальний досвід, «проживання» ситуації, який стане в нагоді в реальному житті, – розповідає Олександр.

  Технічною частиною бота – реалізацією на Corezoid – займалася Bot & Partners Law Firm.

  Олександр написав алгоритм бота, він працює як послідовність дій після ДТП, з можливістю вибрати з варіантів розвитку ситуації: наприклад, що робити в разі, якщо є постраждалі, або якщо поліція ще не на місці. «Я створював алгоритм, виходячи з особистих юридичних компетенцій і досвіду роботи в поліції, правильної тактики поведінки при оформленні ДТП, – розповідає автор бота.

  «БамперБот» з весни працює також і в Facebook Messenger, там він реалізований на Chatfuel.

  Влітку Олександр презентував «БамперБот» на Legal Startup Crash Test. Його проект також пройшов в програму інкубації для українських legaltech-стартапів від HiiL Justice Accelerator в партнерстві з 1991 Open Data Incubator.

  3 КОМЕНТАРІ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.