Ізраїльська компанія Amdocs і мобільна асоціація (IMA) будуть розвивати інноваційні проекти для Київстару

2234
Київстар
Фото з вільних джерел

Ізраїльські компанії займуться пошуком інновацій для українського оператора і допомогою з подальшим їх впровадженням в компанії.

Мобільний оператор “Київстар” підписав договори про співпрацю з ізраїльською компанією Amdocs і Ізраїльської мобільного асоціацією (IMA) з метою розвитку інноваційних проектів в компанії. Про це журналістам розповіли в “Київстарі”.

Комерційні деталі угод не розкривають. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Йдеться про так званому скаутингу – ізраїльські компанії займуться пошуком інновацій для українського оператора і допомогою з подальшим їх впровадженням в компанії. В рамках партнерства сторони спільно визначають найбільш цікаві напрямки для впровадження інноваційних проектів. Потім відбувається пошук і презентація проектів. Найперспективніші будуть відбиратися для подальшої інтеграції в “Київстар”.

- РЕКЛАМА -
 • Серед перспективних напрямків для себе в компанії називають взаємодію з клієнтами, рішення для “розумного” будинку і “розумного” міста, B2B-рішення, фінанси, IoT, ОТТ і Big Data.

  Компанія Amdocs – зареєстрована в США компанія з ізраїльськими корінням. Була заснована в 1982 році, основний напрямок діяльності – розробка програмного забезпечення. Спеціалізується на рішеннях для білінгу та системи управління взаємовідносин з клієнтами (CRM). Дохід компанії за 2016 рік состави $ 3,7 млрд.

  IMA (Ізраїльська мобільна асоціація) заснована в 2001 році, є інноваційним центром, допомагає впроваджувати ідеї технологічних стартапів в великі компанії. Асоціація взаємодіє зі 150 партнерами з Північної Америки, Європи та Азії. За підсумками 2015 року ізраїльські стартапи, які співпрацюють з IMA, залучили понад $ 4,4 млрд інвестицій.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here