Ізраїльська компанія Amdocs і мобільна асоціація (IMA) будуть розвивати інноваційні проекти для Київстару

2271
Київстар
Фото з вільних джерел

Ізраїльські компанії займуться пошуком інновацій для українського оператора і допомогою з подальшим їх впровадженням в компанії.

Мобільний оператор “Київстар” підписав договори про співпрацю з ізраїльською компанією Amdocs і Ізраїльської мобільного асоціацією (IMA) з метою розвитку інноваційних проектів в компанії. Про це журналістам розповіли в “Київстарі”.

Комерційні деталі угод не розкривають. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Йдеться про так званому скаутингу – ізраїльські компанії займуться пошуком інновацій для українського оператора і допомогою з подальшим їх впровадженням в компанії. В рамках партнерства сторони спільно визначають найбільш цікаві напрямки для впровадження інноваційних проектів. Потім відбувається пошук і презентація проектів. Найперспективніші будуть відбиратися для подальшої інтеграції в “Київстар”.

 • Серед перспективних напрямків для себе в компанії називають взаємодію з клієнтами, рішення для “розумного” будинку і “розумного” міста, B2B-рішення, фінанси, IoT, ОТТ і Big Data.

  Компанія Amdocs – зареєстрована в США компанія з ізраїльськими корінням. Була заснована в 1982 році, основний напрямок діяльності – розробка програмного забезпечення. Спеціалізується на рішеннях для білінгу та системи управління взаємовідносин з клієнтами (CRM). Дохід компанії за 2016 рік состави $ 3,7 млрд.

  IMA (Ізраїльська мобільна асоціація) заснована в 2001 році, є інноваційним центром, допомагає впроваджувати ідеї технологічних стартапів в великі компанії. Асоціація взаємодіє зі 150 партнерами з Північної Америки, Європи та Азії. За підсумками 2015 року ізраїльські стартапи, які співпрацюють з IMA, залучили понад $ 4,4 млрд інвестицій.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.