Фото: Інтерактивна приймальня президента України у Давосі – від вітчизняних інноваторів

2904
 • Минулого тижня Президент України відвідав Всесвітній економічний форум — щорічну зустріч світової еліти в швейцарському місті Давос. Візит важливий з огляду на можливість ознайомити світ з вітчизняними досягненнями. А оскільки наш народ здавна славився гостинністю, для зустрічей з колегами у Давосі Петро Порошенко облаштував справжній Український дім.

  Чого тільки не було в Українському домі: і цікаві розмови, і львівські ласощі, і українська бандура — по-справжньому здивували іноземців інтерактивні столи від вітчизняних інноваторів.
  Саме за ними пройшли усі дипломатичні зустрічі Президента в Українському домі. Обладнанням такого рівня не може похвалитися жоден політик у світі, а винахід українця прикрашає лише найдорожчі ресторани. Пощастило хіба що прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо та екс-голові ради директорів Cisco Systems Джону Чемберсу, які помітили новинку дещо раніше за Петра Порошенка — вони відвідували міжнародні виставки.

  Цього року інтерактивні столи української компанії Kodisoft нарешті повернулися на Батьківщину й гордо заявили світові про те, де народжуються інновації. Їх розробляє не хтось за океаном, а вітчизняні програмісти. Своєю ідеєю продукт завдячує випускнику КПІ ім. Сікорського Дмитру Костику. Його закордонні журналісти прозвали українським Стівом Джобсом.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.