Харківський розробник створив унікальну комп’ютерну стратегію “Острів” про українське село

4283
Фото: ubr.ua

Перед гравцем завдання, з якою не може впоратися навіть уряд: побудувати успішне поселення.

Харків’янин Євген вже третій рік в поодинці веде розробку комп’ютерної стратегії під назвою «Острів». У центрі сюжету – прототип звичайного українського села XVIII століття. Саме в цьому форматі автор пропонує гравцям будувати «місто-мрії».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Втім, якщо забути про відсутність сучасної техніки, замість якої в стратегії використовується ручна праця і гужовий транспорт, картинку з екрану на перший погляд не відрізнити від типового українського поселення сучасної епохи.

 • Автор зізнається, що розробкою гри займається на дозвіллі, тому через 3 роки після початку робіт користувачам доступна лише пре альфа-версія для комп’ютерів з ОС Windows. Та й не всі заплановані програмістом функції вже додані в гру. А їх, зізнається автор, чимало.

  Острів прагне підняти планку жанру містобудування, додавши неймовірні можливості і усунувши докучливі обмеження. Гра дозволяє створювати дійсно природне планування міста без прив’язки до осередків і прямих кутів на тривимірному ландшафті, – пише він на сайті проекту.

  На даний момент в гру вже додані 26 основних будівель, 3 карти. Герої гри можуть займатися землеробством і тваринництвом, спробувати себе в якості середньовічного «автодору», побудувавши дороги і мости. Зрозуміло, знайшлося місце і для торгівлі.

  Перш ніж назвати роботу завершеною, автор має намір додати ще пару десятків революційних для жанру можливостей. Серед них нові виробництва, можливість вести переговори і торгуватися з постачальниками і покупцями, побудувати кладовища, запустити в село собак і котів і взагалі, максимально наблизити умови гри до реального життя.

  На даний момент гру можна придбати на сайті автора за ціною $20. Як бонус автор обіцяє покупцям довічне оновлення.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.