Фонд AVentures Capital інвестував українську компанію Spinbackup, що розробляє технології захисту хмарних даних

2107

Український венчурний фонд AVentures Capital сьогодні оголосив про те, що проінвестував $500 тис. в розробника технологій із захисту хмарних даних Spinbackup. Компанія є офіційним партнером Google і володіє статусом Advanced Technology Partner компанії Amazon.

Відзначимо, що Spinbackup займається розробкою рішень для резервного копіювання даних в хмарних середовищах і забезпечення кібербезпеки для користувачів G Suite і Office 365. Більшість клієнтів Spinbackup складають компанії середнього і малого бізнесу, а також навчальні заклади, в числі яких University of Tokyo, Gurnick Academy of Medical Arts, Sensys Gatso і інші.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua

Ми впевнені, що стратегічне партнерство з AVentures Capital дозволить Spinbackup запропонувати ринку найбільш прогресивні підходи до захисту хмарних даних. Ми інвестували 500 000 доларів в даний проект, з метою надати компанії-розробнику, що володіє унікальною експертизою і величезним досвідом, – можливість для створення в глобальному масштабі інноваційного інтегрованого рішення в області інформаційної безпеки і резервного копіювання хмарних даних, – зазначив Андрій Колодюк, засновник і керуючий партнер AVentures Capital.

Відзначимо, що в найближчих планах заснованої в 2014 році компанії Spinbackup значиться розробка рішень для резервного копіювання та захисту даних для інших глобальних постачальників хмарних сервісів, крім G Suite і MS Office 365.

 •  


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.