Чисельність ІТ-спеціалістів в Україні зросла на 37%

3518

В Україні офіційно зареєстровано — 125 тис ФОПів-айтішників, сереж яких найпопулярнішим КВЕДом є «Комп’ютерне програмування» (82 тис осіб). Також популярними є  КВЕДи «Консультування з питань інформатизації» (21 тис осіб) та «Оброблення даних» (15 тис осіб). Згідно опитуванню,опитуванню, яке регулярно проводить DOU.UA,  67% респондентів відповіли, що вони співпрацюють з IT компаніями як ФОП. Тобто, загальна кількість IT-спеціалістів оцінюється приблизно у 123 тис осіб.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

За словами авторів дослідження, кількість український спеціалістів у сфері IT — величина, яка стабільно зростає. З 2016 року з’явилося понад 30 тис нових зареєстрованих IT-спеціалістів.

  • Лідерство за кількістю фахівців тримає Київ та Київська область — 29%. Наступні в рейтингу за кількістю — Харківська (14%) та Львівська (10%) області. Частка жінок у цій сфері складає 20%. За даними ж Мін’юсту цей показник становить 24%.

    Закриття ФОПів, також зачепило й IT-фахівців. Але цей спад кількості був компенсований новим зростанням. Тому значного темпу закриття не спостерігається.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.