Зелена енергетика України зросла на 278 МВт за останні 2,5 роки

1797

За останні 2,5 роки в Україні зросло виробництво альтернативної електроенергії на 278 МВт, що дозволило залучити близько 9 млрд грн інвестицій

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на голову Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергія Савчука.

Якщо говорити про виробництво електричної енергії, не тільки тепла, а електроенергії з поновлюваних джерел енергії, то ми також з 2014 року, а особливо в 2015 році, коли ми прийняли відповідне законодавство і прив’язали зелений тариф до євро, ми маємо істотне зростання – плюс 30 МВт встановленої потужності у 2015 році, плюс 121 МВт після прийняття закону, більш ніж в 4 рази. І за півроку цього року ми ввели 127 МВт потужності на поновлюваних джерелах енергії, більше ніж за весь минулий рік. Загалом за 2,5 року введено 278 МВт і на це залучено інвестицій близько 9 млрд грн»

Під час прес-конференції про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

 


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here