Зелена енергетика України зросла на 278 МВт за останні 2,5 роки

1803

За останні 2,5 роки в Україні зросло виробництво альтернативної електроенергії на 278 МВт, що дозволило залучити близько 9 млрд грн інвестицій

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на голову Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергія Савчука.

Якщо говорити про виробництво електричної енергії, не тільки тепла, а електроенергії з поновлюваних джерел енергії, то ми також з 2014 року, а особливо в 2015 році, коли ми прийняли відповідне законодавство і прив’язали зелений тариф до євро, ми маємо істотне зростання – плюс 30 МВт встановленої потужності у 2015 році, плюс 121 МВт після прийняття закону, більш ніж в 4 рази. І за півроку цього року ми ввели 127 МВт потужності на поновлюваних джерелах енергії, більше ніж за весь минулий рік. Загалом за 2,5 року введено 278 МВт і на це залучено інвестицій близько 9 млрд грн»

Під час прес-конференції про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

 


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.