Заявки на будівництво сонячних станцій в зоні ЧАЕС подало вже 44 компанії

1673

В рамках щорічної конференції Ukrainian Energy Forum 2017 міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив, що Міністерство екології і природних ресурсів України отримало 44 заявки на будівництво сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні (прийом заявок завершено 1 березня 2017 року). При цьому площа для кожної зі станцій варіюється від 20 до 1 тисячі гектарів, в залежності від запитів конкретних інвесторів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на itc.ua.

В середині січня поточного року міністр екології повідомляв, що заявки на будівництво СЕС в зоні відчуження ЧАЕС подали 39 компаній, серед яких кілька міжнародних інвесторів з Китаю, Німеччини, Ірландії, Данії, Австрії, Болгарії та Білорусі.

 • Поки найбільшим міжнародним проектом є китайська станція на 1 ГВт і німецький проекту на 500 МВт, а Державне агентство України з управління зоною відчуження запропонувало проект Chornobyl Solar сумарною потужністю близько 1,2 ГВт.

  Також відзначимо, що вчора пройшов круглий стіл з питань підготовки проекту оновленої «Енергетичної стратегії України до 2035 року», в рамках якої було озвучено зобов’язання України модернізувати потужності генерації для приведення шкідливих викидів до рівня нормативів ЄС, а також плани збільшити частку відновлюваних джерел в загальних поставках первинної енергії до 11% до 2020 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.