Завершено роботу над фінальною версією проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035

1850

Минулого тижня, 28 квітня, Експертна рада затвердила фінальну версію проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року: «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» і погодила подання її для розгляду Управляючому комітетові з питань координації роботи з підготовки проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Учасники засідання, що тривало протягом цілого дня, обговорили кожну статтю та надані пропозиції і зауваження. Завдяки професіоналізму членів Експертної ради було сформовано спільну позицію з усіх принципових питань.

Після  розгляду Управляючого комітету фінальний текст буде опубліковано на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України  та надіслано на розгляд ЦОВВ.

 • Довідково:

  У засіданні взяли участь Голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник, представники компаній НАК «Нафтогаз України», НЕК «Укренерго»,  НАЕК «Енергоатом». Центру Разумкова,   Представництва  Європейського Союзу, НТЦ «Психея», Проекту USAID , Національного екологічного центру, Реанімаційного Пакету Реформ, ГО DiXi Group , Українсько-данського енергетичного центру, Групи координації проектів Світового Банку, а також окремі представники профільних асоціацій.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.