“Запоріжтрансформатор” відвантажив 22 трансформатора для НЕК Укренерго

2833

ПАТ “Запоріжтрансформатор” (ЗТР), виконало контракт ДП НЕК “Укренерго” і відвантажило 22 одиниці трансформаторного обладнання загальною потужністю 4000 МВА (автотрансформатори і реактори напругою 750 кВ, автотрансформатори напругою 330 кВ, лінійні трансформатори).

Як повідомила прес-служба ЗТР, відвантаження обладнання виконана в зазначені в контракті терміни – до кінця першого кварталу поточного року.

 • ЗТР в даний час виконує ще чотири контракти на поставку для “Укренерго” 19 одиниць трансформаторного і реакторного обладнання сумарною потужністю 3439 МВА з терміном відвантаження до кінця 2017 року. На сьогоднішній день випробувані три одиниці обладнання і готуються до відвантаження.

  Як повідомлялося, “Укренерго” в кінці березня 2016 року підписав з ПАТ “Запоріжтрансформатор” договір на поставку 22 автотрансформаторів і шунтуючих реакторів на загальну суму 928,591 млн грн (з ПДВ). Ціна закупівлі трансформаторного обладнання виявилася на 1,1 млрд грн нижче очікуваної за рахунок конкуренції на торгах ЗТР, АBB і Siemens.

  ЗТР має досвід поставок в 88 країн. Виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.