За січень-квітень 2018 року видобуток «Укргазвидобування» склав 5 млрд куб. м природного газу

2137
Фото: Укргазвидобування

За оперативними даними, видобуток ПАТ «Укргазвидобування» за січень-квітень 2018 року склав 5,006 млрд куб. м природного газу.

Вперше з 2014 року, видобуток перетнув межу в 5 млрд куб. м за перші чотири місяці 2018 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ПАТ «Укргазвидобування».

Нагадаємо, що технологічні заходи першого кварталу та плани другого кварталу по операційним видам діяльності (введення нових свердловин з буріння, капітальний ремонт свердловин, операції з інтенсифікації видобутку, збільшення на 50% колтюбінгових робіт, та введення в експлуатацію 22 км газопроводу «Валюхи»), закладають підстави для забезпечення планових показників видобутку у першому півріччі 2018 року.

  • Також, у ІІІ та ІV кварталах 2018 року Укргазвидобування планує введення нових технологічних потужностей: 8 дотискуючих компресорних станцій, збільшення до 50 станків з капітального ремонту свердловин зовнішніх підрядників, 10 комплексів з колтюбінгу, азотні установки, введення в експлуатацію нових свердловин зовнішніх бурових підрядників.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.