За дев’ять місяців у Чернігівській області введено в експлуатацію 2,78 МВт потужностей відновлюваних джерел енергії

926
Фото з вільного доступу
 • За 9 місяців поточного року в області введено в експлуатацію 2,78 МВт потужностей електричної енергії з відновлюваних джерел.

  Зокрема і завдяки запуску нової біогазової установки потужністю 2,4 МВт ТОВ “Городище-Пустоварівська аграрна компанія”. Об’єкт розташовано на території Богданівської сільської ради Прилуцького району. Працює установка на відходах Линовицького цукрового заводу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Чернігівської ОДА.

  А також 1МВт — від 31генеруючої установки, що працюють по всій області.

  Загальна потужність об’єктів відновлюваної енергетики Чернігівщини — більше 8,2 МВт.

  До прикладу, лише Корюківська ТЕС за звітний період виробила понад 20 мільйонів кВт/год, що повністю дозволяє забезпечити річну потребу в електроенергії такого підприємства, як КП «Чернігівводоканал».

  Загалом в Україні у поточному році додатково запрацювали СЕС – 355 МВт; ВЕС – 57 МВт; електростанції на біогазі – 11 МВт; електростанції на біомасі – 5 МВт; малі ГЕС – 1 МВт.

  З початку 2015 року і по сьогодні близько 880 мільйонів євро інвестицій залучено у майже 1000 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики.

  Крім того, 460 мільйонів євро вкладено в проекти із виробництва «альтернативної теплової енергії» встановленою потужністю 2000 МВт.