За дев’ять місяців ДТЕК Енерго збільшило видобуток вугілля марки Г на 4,6%

995

“ДТЕК Енерго” у січні-вересні 2018 року збільшило видобуток вугілля марки “Г” на 4,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 17,7 млн ​​тонн.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За її даними, у вересні видобуток вугілля на підприємствах “ДТЕК Енерго” склала 2,2 млн тонн, що на 22% більше, ніж у вересні 2017 року.

Приріст видобутку вугілля на наших підприємствах дозволяє говорити про те, що ми повністю збалансовані у вугіллі власного видобутку. За три місяці ми плануємо добути ще близько 6,6 млн тонн вугілля марки “Г”, щоб вийти на плановий показник у 24,3 млн тонн за підсумком нинішнього року. Це дозволяє скорочувати імпорт антрациту в Україні. до того ж, економіка країни ставатиме сильнішою, – цитує прес-служба директора з видобутку вугілля” ДТЕК Енерго “Михайла Барабаша.

  • “ДТЕК Енерго” – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.