ЄБРР розгляне питання про виділення 100 млн євро на фінансування енергоощадних технологій

1646

Отримані кошти муніципальні компанії спрямують на фінансування енергоощадних технологій в громадських будівлях та вуличному освітленні

Техніко-економічне обґрунтування, що охоплює технічну, екологічну і соціальну експертизу, а також енергоменеджмент державних підприємств та міст,  надасть уряд Швеції. Також шведська сторона додатково виділить EUR 1,25 млн технічної допомоги на етапі після підписання проектів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтеракс-Україна.

Планується, що перший подібний проект планується реалізувати в Кременчуці. Це питання буде розглянуто на засідання ради директорів 13 грудня. Заплановано виділення EUR 6 млн кредиту комунальному підприємству “Кременчуцька державна енергосервісна компанія” для енергоощадних проектів в 38 дитячих садках, 23 школах і п’яти лікарнях. Проектом заплановано скорочення витрат енергії майже наполовину, зниження щорічного її споживання приблизно на 20 тис. МВт-год, а також викидів вуглекислого газу в атмосферу на 5,3 тис. тонн.

 • Проект буде підтриманий пільговим кредитом на EUR 1,5 млн від Clean Technology Fund (CTF) і грантом на EUR1,5 млн від EBRD Shareholder Special Fund (SSF). У свою чергу, Кременчук надасть гарантії за цими кредитами. Додаткову технічну допомогу в EUR0,5 млн надасть SIDA-EBRD Ukraine Energy Efficiency and Environment Cooperation Fund (SWUK).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.