ЄБРР розгляне питання про виділення 100 млн євро на фінансування енергоощадних технологій

1638

Отримані кошти муніципальні компанії спрямують на фінансування енергоощадних технологій в громадських будівлях та вуличному освітленні

Техніко-економічне обґрунтування, що охоплює технічну, екологічну і соціальну експертизу, а також енергоменеджмент державних підприємств та міст,  надасть уряд Швеції. Також шведська сторона додатково виділить EUR 1,25 млн технічної допомоги на етапі після підписання проектів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтеракс-Україна.

Планується, що перший подібний проект планується реалізувати в Кременчуці. Це питання буде розглянуто на засідання ради директорів 13 грудня. Заплановано виділення EUR 6 млн кредиту комунальному підприємству “Кременчуцька державна енергосервісна компанія” для енергоощадних проектів в 38 дитячих садках, 23 школах і п’яти лікарнях. Проектом заплановано скорочення витрат енергії майже наполовину, зниження щорічного її споживання приблизно на 20 тис. МВт-год, а також викидів вуглекислого газу в атмосферу на 5,3 тис. тонн.

- РЕКЛАМА -
  • Проект буде підтриманий пільговим кредитом на EUR 1,5 млн від Clean Technology Fund (CTF) і грантом на EUR1,5 млн від EBRD Shareholder Special Fund (SSF). У свою чергу, Кременчук надасть гарантії за цими кредитами. Додаткову технічну допомогу в EUR0,5 млн надасть SIDA-EBRD Ukraine Energy Efficiency and Environment Cooperation Fund (SWUK).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here