Якість бензину А-95 (Євро-5) виробництва Шебелинського ГПЗ підтверджена світовим лідером

1845
Фото з вільного доступу

Компанія SGS провела незалежне дослідження бензину А-95-Євро-5 виробництва Шебелинського ВПГКН. Згідно з його результатами, паливо повністю відповідає стандарту ДСТУ 7687:2015.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ «Укргазвидобування». Повідомляє Національний промисловий портал.

Нещодавно SGS уже підтвердила відповідність нормам ДСТУ бензину А-92-Євро-4 виробництва цього ж підприємства, на черзі – дослідження дизельного пального.

- РЕКЛАМА -
 • Як повідомили в УГД, такі заходи з контролю якості компанія планує проводити постійно: як на базі власної випробувальної лабораторії, так і з залученням незалежних спеціалізованих агентств, в тому числі, міжнародних.

  Також в рамках програми контролю якості передбачені значні інвестиції в оснащення власної лабораторії з контролю нафтопродуктів, постійний моніторинг думки споживачів, а також реалізація інших проектів, які дозволять об’єктивно і своєчасно надавати інформацію про важливі особливості продукції, яку реалізує «Укргазвидобування».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here