ВП «Атоменергомаш» виконав ремонт обладнання для Запорізької АЕС

2046

ВП «Атоменергомаш» на базі заводу нестандартного обладнання і трубопроводів виконав агрегатно-відновлювальний ремонт пароперегріваючої частини СПП -1000 для потреб Запорізької АЕС.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ВП «Атоменергомаш».

Діяльність ВП АЕМ, в частині виконання агрегатно-відновлювальних робіт СПП-1000, ведеться з лютого 2004 року. На сьогоднішній день проведені роботи по відновленню дев’яти СПП -1000 для енергоблоків Запорізької АЕС. З 2014 року були освоєні роботи з відновлювального ремонту сепараційної частини СПП-1000. На даний момент в процесі ремонту на майданчику ЗНСОіТ знаходиться вже третій сепаратор.

 • Роботи, пов’язані з ремонтом СПП-1000, виконуються досвідченими фахівцями ВП «Атоменергомаш» та спрямовані на підвищення надійності устаткування та безпеки експлуатації енергоблоків.

  Сьогодні ВП «Атоменергомаш» проводить роботи з організації виробництва касет, що входять до складу пароперегріваючої частини СПП-1000. Впровадження і реалізація даного проекту дозволить отримати ряд переваг, основними з яких є імпортозаміщення та економія фінансових ресурсів Компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.