Вітропарк з українськими вітроустановками в Казахстані – свідчення розвитку вітчизняного бізнесу

2125

16 червня у складі офіційної делегації України до Казахстану Голова Держенергоефективності Сергій Савчук ознайомився з роботою першої черги вітропарку «Ерейментау» загальною потужністю 45 МВт. Його особливість – це 22 вітроустановки українського виробництва, а саме – компанії «Fuhrländer Віндтехнолоджі» (м. Краматорськ).

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Цей проект символізує ефективність і результативність спільної діяльності підприємств Казахстану, України та Німеччини у вітроенергетиці», – підкреслив Голова Агентства.

Сьогодні ВЕС генерує 170 млн кВт*год. У планах – розширити вітропарк та збільшити його потужність до 300 МВт. За оцінками експертів, у 2022 році ВЕС такого масштабу вироблятиме 1 млрд кВт*год.

 •  

  «Наше завдання – сприяти поширенню таких інвестиційних проектів за участю українського бізнесу. Ми докладемо максимум зусиль, щоб до проекту з розширення вітропарку долучилися українські виробники», – прокоментував Сергій Савчук та окреслив останні законодавчі зміни у відновлюваній енергетиці, а також міжнародну співпрацю.

  Візит до вітропарку відбувся також за участю заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталії Бойко, народного депутата України, першого заступника голови Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництвапідприємництва Максима Єфімова, президента Торгової-промислової палати України Геннадія Чижикова, президента Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї Івана Плачкова.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Молодці, автори і розробники цієї сторінки. Дуже надихаюча тематика!

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.