Видобуток вугілля в Україні зріс на 8,7%

1971

За даними Державної служби статистики, видобуток кам’яного вугілля в Україні в червні 2017 року в порівнянні з червнем 2016 року зріс на 8,7% і склав 1,9 мільйона тонн. Всього за 6 місяців 2017 року було видобуто 12,5 млн. тонн вугілля. При цьому у відношенні до травня 2017 року, видобуток скоротився на 4,1%.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Відзначимо, що видобуток вугілля в Україні істотно скоротилася з початку бойових дій на Донбасі навесні 2014 року, адже саме там знаходилася велика частина вугільних шахт країни. Крім того, 26 січня 2017 року за керівництвом кількох народних депутатів почалася блокада окупованих районів Донбасу. Це стало причиною падіння видобутку за перше півріччя на 9,4%.

 • Нагадаємо, що 16 березня 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про транспортну блокаду окупованих районів Донбасу, згідно з яким було припинено переміщення вантажів (в тому числі, і вугілля) через лінію дотику.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.