Відео: На Дніпропетровщині побудували першу міні-гідроелектростанцію

10375
 • На Дніпропетровщині у Васильківці збудували першу в області міні-гідроелектростанцію. Її звели на місці занедбаної колгоспної ГЕС.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропропетровської ОДА.

  Завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, громади отримали більше повноважень та відповідальності. Тепер самостійно залучають інвесторів для розвитку місцевої інфраструктури. Яскравий приклад успішного самоврядування – Васильківська громада. Від ГЕС у Васильківці лишилися самі стіни – понад 60 років простояла без діла. Тепер замість старого об’єкту – нова гідроелектростанція. Вона генеруватиме 120 кВт на годину, – зазначив Валентин Резніченко.

  Будівництво нової гідроелектростанції – перший успішний проект Васильківської об’єднаної громади. Його реалізували виключно коштом вітчизняних інвесторів.

  Коли створили Васильківську громаду, поставили перед собою завдання залучити інвестиції в її розвиток. Інвестори з Пирятина вирішили вкласти кошти в будівництво гідроелектростанції. Раніше в нас траплялися збої електропостачання. Важливо було звести міні-ГЕС, щоб в школи, дитсадки та лікарні електрика постачалася безперебійно, – розповів голова Васильківської об’єднаної громади Сергій Павліченко.

  За його словами, міні-ГЕС – це і нові робочі місця, і додаткові надходження до бюджету, які сприятимуть розвитку інфраструктури громади.

  Реконструювали будівлю, збудували повітряну лінію, встановили гідротурбіну, генератор, трансформатор. Усе устаткування – вітчизняного виробництва. Зараз проводимо пусконалагоджувальні роботи з автоматизації управління станцією, – розповів директор товариства «Енергоактив» Андрій Кучерявий.

  Система забезпечена надійним ступенем захисту. При найменшому збої спрацьовує звукова сигналізація і відбувається автоматичне відключення гідротурбін.

  Загалом міні-ГЕС обслуговуватиме 17 тисяч людей. Міні-ГЕС звели на місці старої, яка не працювала понад 60 років.

  Коли створили Васильківську громаду, поставили перед собою завдання залучити інвестиції в її розвиток. Інвестори з Пирятина вирішили вкласти кошти в будівництво гідроелектростанції, – повідомив Сергій Павліченко.

  Станція вироблятиме 120 кВт на годину. Пропускна здатність станції – 3 м3/с. Електрика постачатиметься мешканцям Васильківської  громади.

  Мини-ГЭС в Васильковке

  В Васильковке построена первая в Днепропетровской области мини-гидроэлектростанция.Проект реализован исключительно за счет инвесторов из Украины при поддержке Днепр_ОГА.В целом мини-ГЭС будет обслуживать 17 тысяч местных жителей. Для Васильковской громады появление ГЭС – это не только бесперебойное электроснабжение, но и новые рабочие места, а также дополнительные поступления в бюджет.Мини-ГЭС построена на месте старой колхозной ГЭС, которая около 60 лет стояла заброшенной и медленно разрушалась. Как она выглядит сейчас, смотрите на видео.#Команда_Порошенко#Днепропетровская_Область

  Опубліковано Валентин Резніченко Вівторок, 13 лютого 2018 р.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.