В Україні зросло видобування газу на 3%

1977

Газовидобувні компанії України в січні-червні збільшили виробничі показники на 3% в річному порівнянні, до 10,3 млрд куб. м, за даними держкомпанії ПАТ “Укртрансгаз” .

Як повідомлялося, китайська компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. перемогла в 4 лотах тендеру на буріння газових свердловин в Харківській і Полтавській обл. в 2017-2019 роках. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром

Раніше прем’єр  Володимир Гройсман  обіцяв збільшити газовидобуток в країні до 2020 року до рівня, при якому не буде необхідності в імпорті цього ресурсу.

- РЕКЛАМА -
  • Найбільша в Україні державна газовидобувна компанія ПАТ “Укргазвидобування” має намір залучити кредит в 76 млн дол. У Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку . Кредит планується взяти під проект по збільшенню видобутку газу на існуючих свердловинах.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.