В Україні зросло споживання мазуту

1852

У січні 2017 році споживання мазуту в Україні склало 95,4 тис. т, що на 25,7% більше показника за аналогічний період минулого року (69,6 тис. т).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Державну службу статистики України (Держстат).

За даними «Консалтингової групи А-95» баланс українського ринку мазуту в січні 2017 р склав 27,7 тис. т, що майже в три рази менше, ніж в січні минулого року (81,1 тис. т).

 • В «А-95» відзначили, що за звітний місяць в Україні було імпортовано 21 тис. Т мазуту, що на 63% менше, ніж в січні минулого року. У той же час, виробництво мазуту в Україні скоротилося в 2,4 рази, до 19,9 тис. т. З них 15,3 тис. т справило ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ). У свою чергу ПАТ «Укргазвидобування» (Шебелинський ГПЗ) справило 2,8 тис. т., Решту обсягу (1,7 тис. т) припав на інші підприємства.

  Падіння балансу мазутів в січні 2017 р пов’язано з великим обсягом поставок в грудні – 82 тис. Т. Це було викликано побоюваннями трейдерів в зв’язку з можливими обмеженнями обороту мазутів. Ухвалена Кабміном постанова про продовження дії норм техрегламенту про використання в Україні мазуту з вмістом сірки понад 1% до 2018 р поширюється тільки на українських виробників. Імпортний ресурс повинен поставлятися виключно на адресу ТЕС, ТЕЦ і стаціонарних котелень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.