В Україні збудують три біогазових заводи за 17 млн. євро

2615

Аграрний холдинг “Галс Агро” побудує три заводи в Чернігівській і Київській областях

Агрохолдинг “Галс Агро” та “Райффайзен Банк Аваль” підписали кредитну угоду в сумі 10 млн євро в рамках програми фінансування проектів відновлюваної енергетики. Кредитні кошти будуть спрямовані агрохолдингом на будівництво і введення в експлуатацію 3 біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській і Київській областях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

Галс Агро” розширює поле своєї діяльності. Тепер в бізнес-ланцюжках компанії буде складова біоенергетики та електрогенерації. Це дозволить ефективніше використовувати потенціал компанії, збільшити дохід від існуючих активів , – прокоментував директор агрохолдингу Сергій Кравчук.

Біогаз буде проводитися “Галс Агро” з органічних відходів сільського господарства і цукрового виробництва – жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. Всього за рік планується виробляти 23,3 млн куб. м біогазу, з яких можна виробити 51,5 МВт електроенергії для реалізації за “зеленим тарифом”.

 • Тепло, отримане в процесі виробництва, буде використано для потреб холдингу: опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджених в біогазових установках субстрат стане добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях “Галс Агро”.

  Загальна вартість проекту становить близько 17 млн ​​євро. За розрахунками фахівців компанії, проект є таким, що окупається і економічно вигідним. У цьому році планується запустити перший біогазовий завод в Чернігівській області, другий і третій – в 2018 році.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.