В Україні збільшилися запаси антрацитового вугілля

2301

Запаси вугілля антрацитових марок на складах теплоелектростанцій (ТЕС) за період з 3 по 10 травня збільшилися на 15,3%, або на 52,5 тисячі тонн, до 396,1 тисячі тонн, при цьому запаси антрацитового вугілля на складах теплоелектроцентралей ( ТЕЦ) за цей період скоротилися на 26,9%, або на 8,2 тисячі тонн до 22,3 тисячі тонн.

Про це свідчать статистичні дані Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на  «Facenews».

Збільшення кількості антрациту на складах ТЕС стався за рахунок поставок вугілля енергохолдингом ДТЕК на Придніпровську, Криворізьку і Луганську ТЕС зі своїх вугільних шахт в Ростовській області (Росія). З початку травня на склади цих станцій надійшло 81,4 тис. тонн антрациту.

Луганська ТЕС залишається єдиною антрацитовой станцією, яка працює в ОЕС України.

- РЕКЛАМА -
 • У той же час запаси вугілля газової групи на ТЕС за минулий тиждень збільшилися на 6,7%, або на 107,47 тис. тонн до 1 703,6 тис. тонн.

  В цілому запаси вугілля всіх марок на складах ТЕС за цей період збільшилися на 8,2%, або на 160,05 тис. тонн до 2 099,6 тис. тонн.

  При цьому запаси вугілля всіх марок на складах ТЕЦ за тиждень скоротилися на 7,06%, або на 6,4 тис. тонн до 84,2 тис. тонн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here