В Україні планують внести зміни до Закону “Про теплопостачання”

3149

Віце-прем’єр-міністр Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сказав, що у вересні буде пропонувати внесення змін до Закону “Про теплопостачання”.

Ініціатива стосуватиметься неможливості відключення від постачання газу теплопостачальних підприємств підчас опалювального сезону. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЕнергоРеформа.

Як сказав Г. Зубко на селекторній нараді, присвяченій ситуації з КП “Київтеплоенерго”, минулого року такі відключення мали місце у кількох містах. Потім питання були врегульовані, але певний час споживачі, котрі сплачували за послуги, платили податки, були без теплопостачання.

  • Віце-прем’єр також назвав неприпустимою ситуацію, коли при переході власності виплата боргів підприємств перекладається на платників податків.

    При передачі майна і переході права власності, погашення боргів за спожитий газ – це питання можливості роботи критичної інфраструктури, – сказав він.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.