В Україні будуть виготовляти комплектуючі для паливних збірок Westinghouse

3628
Фото з вільних джерел
 • Представники ВП «Атоменергомаш» відвідали з робочим візитом компанію «Westinghouse» г.Вестерос, (Швеція), головною метою якого було участь в робочій нараді з виробництва комплектуючих для паливних збірок компанії «Westinghouse Electric Sweden AB» на базі виробничих потужностей ремонтно Механічний заводу (м.Южноукраїнськ).

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу «Атоменергомаш».

  На технічній нараді були розглянуті конкретні питання по етапах виробництва, планування і виконання необхідних технічних заходів з боку двох сторін. Приймаюча сторона детально представила виробничий процес з виготовлення комплектуючих ТВЗ-RW і пояснила схему технологічного процесу, яку необхідно виконати, щоб ВП «Атоменергомаш» пройшов атестацію для поставки комплектуючих ТВЗ «Westinghouse».

  На цьому етапі мова йде про атестацію спочатку хвостовиків, а потім – головок ТВЗ. Одним з найважливіших питань залишається впровадження в ВП «Атоменергомаш» документа, що регламентує офіційні вимоги якості до постачальників «SQSR B – Вимоги до системи якості постачальника», переклад стандартів, креслень і специфікацій, який необхідно виконати до проведення системного аудиту ВП «Атоменергомаш» з боку «Westinghouse».

  В даний час в ВП «Атоменергомаш» ведуться роботи з підготовки підприємства до зазначеного аудиту, згідно з наданими рекомендаціями.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.