В Україні будуть виготовляти комплектуючі для паливних збірок Westinghouse

3557
Фото з вільних джерел

Представники ВП «Атоменергомаш» відвідали з робочим візитом компанію «Westinghouse» г.Вестерос, (Швеція), головною метою якого було участь в робочій нараді з виробництва комплектуючих для паливних збірок компанії «Westinghouse Electric Sweden AB» на базі виробничих потужностей ремонтно Механічний заводу (м.Южноукраїнськ).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу «Атоменергомаш».

На технічній нараді були розглянуті конкретні питання по етапах виробництва, планування і виконання необхідних технічних заходів з боку двох сторін. Приймаюча сторона детально представила виробничий процес з виготовлення комплектуючих ТВЗ-RW і пояснила схему технологічного процесу, яку необхідно виконати, щоб ВП «Атоменергомаш» пройшов атестацію для поставки комплектуючих ТВЗ «Westinghouse».

 • На цьому етапі мова йде про атестацію спочатку хвостовиків, а потім – головок ТВЗ. Одним з найважливіших питань залишається впровадження в ВП «Атоменергомаш» документа, що регламентує офіційні вимоги якості до постачальників «SQSR B – Вимоги до системи якості постачальника», переклад стандартів, креслень і специфікацій, який необхідно виконати до проведення системного аудиту ВП «Атоменергомаш» з боку «Westinghouse».

  В даний час в ВП «Атоменергомаш» ведуться роботи з підготовки підприємства до зазначеного аудиту, згідно з наданими рекомендаціями.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.