В Одесу прибув танкер азербайджанської з нафтою для «Укртатнафти»

2569

Вранці 1 червня в Одеському порту ошвартувався танкер YASA GOLDEN MARMARA (під прапором Маршаллових островів) з 83,3 тис. т. Азербайджанської нафти на борту.

Про це OilNews повідомили в прес-службі Адміністрації морських портів України (АМПУ), передає Національний промисловий портал.

Відзначається, що танкер здійснив поставку сировини з грузинського порту Супса. За інформацією АМПУ, розвантаження ресурсу закінчиться 3 червня.

- РЕКЛАМА -
 • 10 березня «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ, Полтавська обл.) Отримала першу партію азербайджанської нафти по нафтопроводу системи «Укртранснафти».

  «Укртранснафта» і «Укртатнафта» 3 листопада 2016 р підписали договір про постачання з 2017 р на Кременчуцький НПЗ не менше 1,3 млн т нафти сорту Azeri Light на рік. Документ передбачає відновлення роботи ділянки нафтопроводу Одеса-Кременчук, простоює близько п’яти років. В «Укртатнафті» очікують, що, завдяки поставкам азербайджанської нафти в 2017 р переробка сировини буде збільшена більш ніж на 41%.
  Питанням поставок нафти і нафтопродуктів в українські порти буде присвячений форум Black Sea petroleum trading 2017, який відбудеться 26 червня в Одесі.

  ПАТ «Укртатнафта» – найбільший в Україні нафтопереробний завод проектною потужністю 18,6 млн т. У жовтні 2007 р оперативний контроль над «Укртатнафтою» встановила група «Приват».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here