В Одеській області інвестують 80 мільйонів доларів в сонячні електростанції

1950
 • В Одеській області починається масштабний проект в галузі альтернативної енергетики. Голова обладміністрації Максим Степанов 25 травня підписав меморандум про співробітництво між Одеською ОДА та енергетичним холдингом KNESS GROUP. Даний холдинг займається будівництвом і обслуговуванням сонячних електростанцій.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южний Кур’єр.

  Голова Одеської ОДА нагадав, що підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії є одним з пунктів Стратегічного плану дій Розумний регіон на 2017-2019 рр., Який він представив у березні цього року. Крім того, Україна на державному рівні має зобов’язання перед Європейським Союзом підвищувати частку відновлюваної енергії до 11%. На сьогодні, за словами Степанова, в Одеській області лише 2,5% електроенергії виробляється сонячними станціями.

  “Інвестуючи в” зелену енергетику “, ми інвестуємо в майбутнє. Тому розвиток альтернативної енергетики є запорукою сталого розвитку та екологічної безпеки нашого регіону”, – заявив під час підписання меморандуму Максим Степанов.

  Згідно з домовленостями між обласною державною адміністрацією та компанією KNESS GROUP, вже через рік в Одеській області будуть побудовані і здані в експлуатацію три сонячних електростанції в Арцизькому та Окнянском районах.Нові станції будуть генерувати 86 МВт електроенергії, при тому, що зараз у всій Одеській області сукупно виробляють не більше 220 МВт, з яких понад 140 вже припадають якраз на сонячні електростанції. У проект буде залучено понад 80 млн. Доларів від українських, американських і європейських інвесторів.

  Голова ОДА також зазначив, що разом з інвестиціями і технологіями проект дозволить створювати нові робочі місця: “Ми очікуємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також будуть залучені ще близько 500 фахівців на тимчасовій основі. І це в сільській місцевості, де не завжди можна знайти роботу. ”

  Крім того, для опису ролі Одеської ОДА в цьому проекті, Степанов заявив: “Ми хочемо, щоб інвесторам було максимально комфортно реалізовувати свої проекти в Одеській області. Облдержадміністрація зобов’язується надавати всіляку підтримку цьому проекту. Зокрема, мова йде про оформлення відповідних земельних ділянок, документообігу, підключення до мереж, тощо “.

  У свою чергу, директор KNESS GROUP, Сергій Шакалів, зазначив, що підписання Меморандуму є показником того, що Одеська ОДА готова до активного впровадження сучасних технологій і зацікавлена ​​в залученні інвестицій.

  “Ми раді, що наші ініціативи збігаються з баченням обласної державної адміністрації. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться прискорити розвиток альтернативної енергетики в регіоні”, – сказав керівник компанії.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.