В Одеській області інвестують 80 мільйонів доларів в сонячні електростанції

1944

В Одеській області починається масштабний проект в галузі альтернативної енергетики. Голова обладміністрації Максим Степанов 25 травня підписав меморандум про співробітництво між Одеською ОДА та енергетичним холдингом KNESS GROUP. Даний холдинг займається будівництвом і обслуговуванням сонячних електростанцій.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южний Кур’єр.

Голова Одеської ОДА нагадав, що підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії є одним з пунктів Стратегічного плану дій Розумний регіон на 2017-2019 рр., Який він представив у березні цього року. Крім того, Україна на державному рівні має зобов’язання перед Європейським Союзом підвищувати частку відновлюваної енергії до 11%. На сьогодні, за словами Степанова, в Одеській області лише 2,5% електроенергії виробляється сонячними станціями.

“Інвестуючи в” зелену енергетику “, ми інвестуємо в майбутнє. Тому розвиток альтернативної енергетики є запорукою сталого розвитку та екологічної безпеки нашого регіону”, – заявив під час підписання меморандуму Максим Степанов.

 • Згідно з домовленостями між обласною державною адміністрацією та компанією KNESS GROUP, вже через рік в Одеській області будуть побудовані і здані в експлуатацію три сонячних електростанції в Арцизькому та Окнянском районах.Нові станції будуть генерувати 86 МВт електроенергії, при тому, що зараз у всій Одеській області сукупно виробляють не більше 220 МВт, з яких понад 140 вже припадають якраз на сонячні електростанції. У проект буде залучено понад 80 млн. Доларів від українських, американських і європейських інвесторів.

  Голова ОДА також зазначив, що разом з інвестиціями і технологіями проект дозволить створювати нові робочі місця: “Ми очікуємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також будуть залучені ще близько 500 фахівців на тимчасовій основі. І це в сільській місцевості, де не завжди можна знайти роботу. ”

  Крім того, для опису ролі Одеської ОДА в цьому проекті, Степанов заявив: “Ми хочемо, щоб інвесторам було максимально комфортно реалізовувати свої проекти в Одеській області. Облдержадміністрація зобов’язується надавати всіляку підтримку цьому проекту. Зокрема, мова йде про оформлення відповідних земельних ділянок, документообігу, підключення до мереж, тощо “.

  У свою чергу, директор KNESS GROUP, Сергій Шакалів, зазначив, що підписання Меморандуму є показником того, що Одеська ОДА готова до активного впровадження сучасних технологій і зацікавлена ​​в залученні інвестицій.

  “Ми раді, що наші ініціативи збігаються з баченням обласної державної адміністрації. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться прискорити розвиток альтернативної енергетики в регіоні”, – сказав керівник компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.