В Чорнобильській зоні до 2020 року побудують ще одне сховище для радіоактивних відходів

2000
Фото: ProfiDOM.com.ua

Державне спеціалізоване підприємство з управління капітальним будівництвом в зоні відчуження за результатами тендеру замовило корпорації “Укртансстрой” реконструкцію під ключ пункту захоронення радіоактивних відходів “Буряківка” (Київська обл.) за 194,08 млн. грн.

До кінця 2020 р підрядник повинен виконати проектні роботи (4,46 млн. грн.), Експертизу (135 тис. грн.), Будівельні роботи (188,7 млн. грн.), А також авторський нагляд (129 тис. грн .).

Будівництво включає три пускових комплекси. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на  ProfiDOM.com.ua.

Підрядник повинен створити нижній гідроізоляційний екран, захисний шар грунту, пандус для заїзду спецавтотранспорту, вирівнюючий шар грунту, верхній гідроізоляційний екран і рельєф ухилів захисного екрану. Гарантійний термін якості робіт складає 1 рік, а загальний термін експлуатації об’єкта – 30 років.
Ціна угоди на 0,6% нижче очікуваної вартості закупівлі (195,34 млн. Грн.).

 • ПЗРВ “Буряківка” експлуатується з 1987 р і складається з 30 предповерхностних сховищ (траншей), де розміщено 687 тис. Куб. м радіоактивних відходів чорнобильського походження.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.