“Укрнафтобуріння” в перше півріччя збільшило видобуток газу на 65%

2409

Компанія Укрнафтобуріння за підсумками січня-червня 2017 року збільшила видобуток газу на 64,6% (на 73 млн куб. м) у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 186 млн куб. м.

Про це йдеться у прес-релізі компаніїї, передає Інтерфакс-Україна. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на НВ Бізнес.

Видобуток нафти з газоконденсатом за підсумками першого півріччя зросла на 75% (на 9 тис. тонн) – до 21 тис. тонн.

Значне збільшення виробничих показників в першому півріччі 2017 року стало можливим завдяки інвестиціям в розвідку і програму інтенсифікації видобутку діючих свердловин, – зазначив керівник департаменту геології Володимир Новіков.

 • За його словами, за останні три квартали Укрнафтобуріння ввело в експлуатацію три нові свердловини, до кінця липня запланований запуск ще однієї нової свердловини, що дозволить додатково наростити обсяги видобутку в другому півріччі.

  Крім того, в кінці 2017 го – початку 2018 рр. компанія має намір ввести в експлуатацію ще мінімум чотири нові свердловини.

  Видобуток газу Укрнафтобуріння в 2016 році склала 259 млн куб. м, нафти і конденсату – 29 тис. тонн.

  Нагадаємо, що у 2016 році Укрнафтобуріння збільшила чистий прибуток вдвічі (на 475,152 млн грн) у порівнянні з 2015 роком – до 960,151 млн грн.


  Укрнафтобуріння – одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Компанія експлуатує 22 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. У рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.